Praca: Koordynator projektów z językiem angielskim junior(nr 0332)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Koordynator projektów z językiem angielskim junior(nr 0332)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0332
OBOWIĄZKI:
OPIS STANOWISKA:- zarządzanie powierzonymi zadaniami, - dbanie o zadowolenie klienta i ciągłość projektów- efektywne, pisemne i ustne, komunikowanie się z członkami zespołu - informowanie klienta o postępach w pracach nad projektem, także z perspektywy finansowejOFERUJEMY:- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych opiekunów- aktywny udział w projektach międzynarodowych- pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii- możliwość szybkiego rozwoju własnych kompetencji poprzez ambitne i pełne wyzwań zadania - prywatną opiekę medyczną- jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych)- pracę na podstawie umowy o pracę- stabilność zatrudnienia- dofinansowanie do karty Multisport
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

WYMAGANIA:- komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2/C1),- znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,- umiejętność pracy w zespole,- dobra organizacja pracy,- umiejętność działania pod presją czasu,- umiejętności analitycznego myślenia,- dyspozycyjnośćMILE WIDZIANE:- doświadczenie przy koordynowaniu zadań,- zainteresowanie nowymi technologiami,- doświadczenie w pracy z klientem,- chęć aktywnego zarządzania projektami i doskonalenia w tym zakresie,- umiejętność działania pod presją czasu

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 917 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy