Kierownik Robót ds. instalacji sanitarnych

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Kierownik Robót ds. instalacji sanitarnych
Dla naszego klienta, lidera wśród dostawców systemów instalacji sanitarnych i mechanicznych, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko - Kierownik Robót ds. instalacji sanitarnych.
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie, sprawowanie kontroli i nadzoru nad prawidłowym realizowaniem robót zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem
  • analiza i kontrola dokumentacji technicznej
  • raportowanie postępów i wyników robót
  • wykonywanie i/lub nadzór nad wykonywaniem wewnętrznych zamówień materiałów
  • wykonanie szczegółowych harmonogramów prac dla powierzonych odcinków robót
  • planowanie prac dla powierzonych odcinków robót
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie wykonywanych robót
  • tworzenie i nadzór nad tworzeniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • zapewnienie przestrzegania norm i standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na placu budowy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - Inżynieria Środowiska
  • uprawnienia do kierowania robotami sanitarnymi
  • znajomość branży w zakresie instalacji sanitarnych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność planowania i organizowania czasu pracy
  • odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań
  • znajomość obsługi MS Office, Excel
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • rozwój zawodowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
Wynagrodzenie:
  • 13 – 16 000 brutto PLN (UoP)
  • 14 – 17 000 netto PLN (B2B)