Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Toruń
Zakres obowiązków:
  • kierowanie robotami budowlanymi , samodzielna organizacja oraz koordynacja prowadzonych prac
  • nadzorowanie i koordynacja prac Wykonawców
  • przygotowanie harmonogramów rzeczowo-finansowych robót, raportowanie postępu prac
  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych prac zgodnie z projektem i standardem
  • udział w sprawdzaniu i weryfikacji projektów budowlanych oraz ich optymalizacji
  • prowadzenie odbiorów robót i rozliczeń z Wykonawcami
  • prowadzenie działań zapewniających przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń - warunek konieczny
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do dojazdów do miejsca inwestycji
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • samodzielność i terminowość
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju oraz awansu w prężnie działającej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie
  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla dużych Inwestorów
Wynagrodzenie:
  • UoP 17000 – 19000 PLN brutto
  • B2B 20000 – 22000 PLN netto
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.