Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków
  • utrzymywanie stałego kontaktu z Nadzorem Inwestorskim
  • nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego
  • ofertowanie oraz uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami
  • nadzór nad firmami podwykonawczymi oraz pracownikami budowy
  • raportowanie postępów prac oraz prowadzenie dokumentacji
  • umiejętne zarządzanie zespołem oraz delegowanie zadań
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • uprawnia budowle w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem
  • znajomość przepisów dot. prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych
  • 5 letnie doświadczenie w realizacji kontraktów (mile widziane budownictwo kubaturowe)
  • dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • znajomość programów MS Office, MS Project oraz AutoCAD
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kategorii B
To oferujemy
  • dział w prestiżowych projektach budowlanych
  • umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu
  • multisport oraz prywatna opieka medyczna
  • program szkoleń branżowych