Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Toruń
Twój zakres obowiązków
  • współpraca z kierownictwem budowy w procesie realizacji i nadzorowaniu prac budowlanych;
  • kompletowanie dokumentacji budowlanej na każdym etapie realizacji;
  • rozliczanie wykonanych robót;
  • analiza dokumentacji technicznej;
  • współpraca z przedstawicielami Zamawiającego i Podwykonawcami;
  • czynny udział w planowaniu i odbiorach poszczególnych robót.
Nasze wymagania
  • student/ studentka, bądź osoba posiadająca dyplom licencjacki/ inżynierski budownictwa;
  • dokładność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • komunikatywność oraz chęć poszerzenia swoich umiejętności;
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD.
Mile widziane
  • doświadczenie w branży budowalnej, lecz nie jest konieczne – wszystkiego Ciebie nauczymy ;)
  • znajomość języka angielskiego.
To oferujemy
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • stabilne zatrudnienie – umowa o prace;
  • wszelkie potrzebne narzędzia pracy;
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karty sportowe;
  • możliwość nauki języka angielskiego;
  • możliwość awansu oraz podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia, konferencje).