Inspektor zamówień publicznych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków
  • Prowadzenie postępowania o zamówienie publiczne zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Uczestniczenie  w pracach komisji przetargowej oraz w badaniach formalno prawnych oferty
  • Sporządzanie protokołów
  • Przygotowanie pism: wezwanie, zawiadomienie
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń w BZP oraz e-Notices
Wymagania:
  • Znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość platformy e-zamówienia
  • Znajomość Pakietu MS Office
Mile widziane:
  • Umiejętność obsługi platform komercyjnych
Pracodawca oferuje:
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne