Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Elektryk
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1016
OBOWIĄZKI:
Montuje, diagnozuje i naprawia instalacje, podzespoły oraz urządzenia elektryczne i elektroenergetyczne; diagnozuje stan izolacji, urządzeń i maszyn elektrycznych, lokalizuje uszkodzenia oraz wykonuje naprawy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
Uprawnienia: naparwa urządzeń elektronicznych i montaż
Uprawnienia: Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : biegłe czytannie rysunku technicznego; [Umiejętność 1] : lokalizacja uszkodzeń i wykonanie napraw; wymagana znajomość j. ukraińskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie na poziomie C2;

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy