Praca: Dyspozytor utrzymania ruchu

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko : dyspozytor utrzymania ruchu
Dyspozytor utrzymania ruchu
Inowrocław
oferujemy
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • program wdrożeniowy w obowiązki firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus dodatki zmianowe oraz bonus roczny,
  • stabilne zatrudnienie,

zadania

  • sprawowanie nadzoru nad utrzymaniem ruchu maszyn, urządzeń oraz sieci i instalacji elektroenergetycznych,
  • bieżącą kontrolę stanu technicznego urządzeń i sieci elektroenergetycznych,
  • przyjmowanie urządzeń do ruchu zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami wewnętrznymi,
  • koordynację i nadzorowanie prac firm serwisowych z branży elektrycznej,

oczekujemy

  • wykształcenia średniego lub wyższe techniczne, preferowany kierunek: elektryka, elektrotechnika,
  • uprawnienia eksploatacyjne -elektryczne, zakres napięcia minimum do 1kV
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze utrzymania ruchu w branży elektrycznej,
  • inicjatywę w działaniu, umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47