Praca: Czynności w zakresie prac prostych produkcji i pakowania(nr 0277)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Czynności w zakresie prac prostych produkcji i pakowania(nr 0277)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0277
OBOWIĄZKI:
wykonywanie różnego typu prac zleconych, ścisła realizacja planów produkcyjnych związanych z produkcją maszyn, podzespołów i części składowych, przestrzeganie standardów produkcyjnych, weryfikacja pod względem jakościowym, terminowa realizacja planów, dźwiganie ciężarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie, dokładność w wykonywaniu obowiązków, dobry wzrok, znajomość specyfiki pracy, umiejętność posługiwania się narzędziami, siła i sprawność fizyczna, gotowość do wykonywania pracy w systemie trzyzmianowym i w niepełnym wymiarze czasu (30 godzin tygodniowo).

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy