Praca: Blacharz - dekarz zespołu administracyjno-gospodarczegowydziału inwestycji i remontów(nr 1071)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Blacharz - dekarz zespołu administracyjno-gospodarczegowydziału inwestycji i remontów(nr 1071)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1071
OBOWIĄZKI:
Podstawowe zadania na stanowisku :- Wykonywanie prac blacharsko-dekarskich.- Zgłaszanie przełożonemu potrzeb materiałowych niezbędnych do realizacji zadań.- Prowadzenie na bieżąco ewidencji przychodowo-rozchodowej pobranych materiałów.- Stałe podnoszenie kwalifikacji, w tym udział w szkoleniach, a także bieżące zaznajamianie się z nowymi względnie zmieniającymi się przepisami prawnymi w zakresie ujętym w wykazie obowiązków.Inne informacje:- Praca na wysokości powyżej 3 m.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie: zawodowe Wymagania niezbędne na stanowisku:- Umiejętność pracy w zespole.- Terminowość i staranność w wykonywaniu zadań.Wymagania pożądane na stanowisku pracy:- Dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność.- Prawo jazdy kat.B.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy