Praca: Asystentka biura zarządu

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Asystentka biura zarządu
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0801
OBOWIĄZKI:
obsługa Klienta (przyjmowanie zamówień, fakturowanie, ofertowanie) w tym również w języku angielskim, rozliczanie podróży służbowych, wsparcie w sprawach administracyjnych i organizacyjnych innych działów, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przygotowywanie zestawień, raportów według wymagań i standardów firmy, współpraca z firmami zewnętrznymi, wykonywanie powierzonych zadań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE

Wymagania inne:

doświadczenie w obsłudze programu ENOVA365;dokładność i skrupulatność, umiejętność dobrej organizacji pracy, wysoka kultura osobista, samodyscyplina i ukierunkowanie na osiąganie celów, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 493 - 4 130 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia