Praca: Stażysta lub mł. asystent (nr 0845)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Stażysta lub mł. asystent (nr 0845)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0845
OBOWIĄZKI:
• opracowywanie opinii uzgadniających projekty budowlane, • sporządzanie opinii do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, • opracowywanie opinii o projektach miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,• przeprowadzanie kontroli w związku z uczestniczeniem w dopuszczaniu do użytkowania obiektów budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Kompleksowa obsługa biura z obsługą pakietu Ms Office i Internetu

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność czytania projektów budowlanych, w tym projektów branżowych: instalacji wod.-kan., c.o., wentylacji.[Umiejętność 1] : znajomość ustaw: o Inspekcji Sanitarnej, Kodeks postępowania administracyjnego, ustawy Prawo budowlane.[Inne] : 1. Wymagane wykształcenie wyższe w kierunku: urządzenia sanitarne, ochrona środowiska.2. Ofertę należy przygotować wg wymagań określonych w ogłoszeniu o naborze nr 3/2021 opublikowanym na stronie BIP PSSE w Bydgoszczy: http://www.bippssebydgoszcz.pl/oferty pracy

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy