Praca: Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1355
OBOWIĄZKI:
Rejestracja pacjentów, potwierdzanie wizyt pacjentów. Planowanie terminów wizyt, prowadzenie i aktualizowanie kalendarza rejestracji oraz informowanie o zmianach w harmonogramach przyjęć lekarzy i odwołanych terminach. Rozliczanie pacjentów po wizycie (płatność kartą lub gotówką). Drukowanie, prowadzenie kartotek pacjentów, skanowanie do formy elektronicznej i katalogowanie. Dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu obsługi pacjentów. Udzielanie informacji o funkcjonowaniu placówki. Uzupełnianie na bieżąco dokumentacji. Odbieranie poczty e-mail i odpowiadanie na zapytania interesantów.Staż odbywać się będzie w dzielnicy Wzgórze Wolności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

obsługa komputera, kasy fiskalnej, terminala płatniczego, obsługa programu MS Word, Exceljęzyk obcy mile widziany

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy