Praca: Pracownik serwisu i regulacji

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracownik serwisu i regulacji
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0264
OBOWIĄZKI:
konserwacja i naprawa sprzętu elektrycznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych, umiejętność komunikacji i utrzymania relacji z klientem podczas wyjazdów serwisowych, chęć rozwoju i nauki, dyspozycyjność, znajomość zagadnień dotyczących instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych, mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego. Chęć rozwoju i nauki, dyspozycyjność, komunikatywność, znajomość zagadnień dot. instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 300 - 3 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia