Praca: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani (nr 0420)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani (nr 0420)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0420
OBOWIĄZKI:
wykonywanie czynności sprzątających w budynku i wokół budynku, dbanie o porządek i czystość we wszystkich pomieszczeniach, odśnieżanie wokół budynku w okresie zimowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: sprzątanie
Uprawnienia: obsługa maszyn sprzątających

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się sprzętem sprzątającym, znajomość środków czystości, dokładność, sprawność fizyczna, doskonała organizacja pracy, umiejętność obsługi maszyn sprzątających, gotowość do pracy zmianowej i w niepełnym wymiarze czasu (30 godzin tygodniowo).

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy