Praca: Pomocnik drukarza (nr 0238)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Pomocnik drukarza (nr 0238)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/0238
OBOWIĄZKI:
Do szczegółowego zakresu obowiązku i odpowiedzialności należy: a)wykonywanie poleceń i czynności , zleconych przez operatora maszyn,b)wykonywanie poleceń wydawanych przez bezpośredniego przełożonego,c)przygotowanie materiałów niezbędnych do wykonania zleceń,d)przygotowanie papieru do realizacji zlecenia ( dostarczenie do maszyny, sprawdzenie stanu ilościowego i jakościowego, przygotowanie do druku – nałożenie ),e)odbiór płyt offsetowych z działu CTP,f)nadzorowanie stanu ilościowego farby ( dozowanie do kałamarzy farbowych),g)nadzorowanie stanu ilościowego środka nawilżającego,h)mycie i gumowanie płyt po zakończonym zleceniu; dokładne mycie cylindrów gumowych i dociskowych po zakończonym zleceniu,i)zabezpieczenie środków pomocniczych do druku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu