Praca: Operator skejarki (nr 1314)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Operator skejarki (nr 1314)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1314
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: - obsługa krajarki, obsługa sklejarki - terminowa realizacja zleceńWynagrodzenie: w zależności od doświadczenia: od 4840 zł brutto (wysokość wynagrodzenia omówiona podczas rozmowy rekrutacyjnej)Oferujemy:- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej- odpowiedzialne stanowisko- ciekawą i samodzielną pracę zapewniającą ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych- praca w systemie 2 zmianowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Od kandydatów oczekujemy:- wykształcenia wyższego inżynierskiego- dokładność, odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie- umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 840 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy