Praca: Operator maszyn produkcyjnych

Ogłoszenie numer: 4754910, z dnia 2021-06-04

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Operator maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • przygotowanie i korygowanie ustawień maszyny
  • załadunek i rozładunek maszyny
  • kontrola jakości swojej pracy w toku produkcji
  • wstrzymywanie produkcji w przypadku zauważenia niezgodności i odstępstw

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)
  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane)
  • praktyczna znajomość narzędzi pomiarowych, np. suwmiarka
  • umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, sumienność
  • uprawnienia UDT na wózek widłowy lub żurawik/suwnicę (mile widziane)

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z  możliwością zatrudnienia bezpośredniego
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość zdobycia uprawnień UDT,
  • pracę w dobrej atmosferze
  • system poleceń pracowników