Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia ucznia ze spektrum autyzmu

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia ucznia ze spektrum autyzmu
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Miejsce pracy: Chełmża
Numer: StPr/21/1021
OBOWIĄZKI:
uczestnictwo w wyznaczonych lekcjach przedmiotowych w klasie VIII, pomoc w nauce, czuwanie nad skupieniem uwagi, motywowanie do aktywności, powtarzanie materiału - 10 h, prowadzenie dodatkowej rewalidacji indywidualnej - 2 h
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna

Wymagania inne:

ukończone studia z pedagogiki specjalnej lub studia podyplomowe z zakresu pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu, preferowane doświadczenie zawodowe, umiejętność prowadzenia zajęć rewalidacyjnych

Miejsce pracy:

Chełmża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

1 500 - 2 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego