Praca: Nauczyciel praktycznej nauki zawodu -stolarz (nr 1492)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Nauczyciel praktycznej nauki zawodu -stolarz (nr 1492)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/1492
OBOWIĄZKI:
Nauczyciel przedmiotów zawodowych - zajęć praktycznych w zawodzie: stolarz; wymiar etatu (pensum) - 20h.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

studia drugiego stopnia , jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego stopnia na kierunku (specjalności) zgodnym z nauczanym przedmiotem lub prowadzonymi zajęciami oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, dodatkowe kwalifikacje oligofrenopedagogika lublegitymuje się dyplomem ukończenia pedagogicznego studium technicznego, dodatkowe kwalifikacje oligofrenopedagogika lubposiada świadectwo dojrzałości i dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe, przygotowanie pedagogiczne oraz min. 2 letni staż pracy w zawodzie, dodatkowe kwalifikacje oligofrenopedagogika lubposiada tytuł mistrza w zawodzie oraz przygotowanie pedagogiczne, dodatkowe kwalifikacje oligofrenopedagogika.

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu