Praca: Magazynier w magazynie technicznym sekcji wsparcia technicznego wydziału transportu(nr 1073)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Magazynier w magazynie technicznym sekcji wsparcia technicznego wydziału transportu(nr 1073)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1073
OBOWIĄZKI:
Podstawowe zadania na stanowisku :- Przyjmowanie do magazynu technicznego zweryfikowanych towarów pod względem jakościowym oraz ilościowym- Obsługa modułu magazynowego za pomocą wewnętrznych programów informatycznych- Kontrola magazynu oraz udział w inwentaryzacjach- Obsługa narzędziowni- Odpowiedzialność za skutki wynikłe z niewłaściwego przyjmowania i wydawania towaru- Udział w szkoleniach organizowanych w ramach doskonalenia zawodowego- Przestrzeganie obowiązujacych przepisów p.poż, bezpieczeństwa i higieny pracy, regulaminu pracy i premiowania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie: zawodowe Wymagania niezbędne na stanowisku:- 1 rok stażu pracy- obsługa komputeraWymagania pożądane na stanowisku pracy:- Prawo jazdy kat.B- Doświadczenie na podobnym stanowisku- Znajomość asortymentu z branży motoryzacyjnej (części samochodowe)- Obsługa programów magazynowych- Chęć uczenia się- Znajomość branży- Odpowiedzialność, dyspozycyjność- Zdolność do kreatywnego myślenia

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy