Praca: Konsultant d/s sprzedaży w języku włoskim (nr 0262)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Konsultant d/s sprzedaży w języku włoskim (nr 0262)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0262
OBOWIĄZKI:
- odpowiadanie na wiadomości email od klientów- komiunikacja telefoniczna w jezyku włoskim w sporadycznych przypadkach.- komunikacja z klientami w j. włoskim w mediach społecznościowych- obsługa programu CHAT - kominikacja z klientami przez chat w języku włoskim- przygotowanie wycen produktów dla klientów komercyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: włoski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

minimum 3 lata doswiadczeniaznajomość j. włoskiego dobra lub bardzo dobradoświadczenie w komunikacji przez email, doświadczenie w handlu mile widziane

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy