Praca: Drukarz - operator maszyn cyfrowych (nr 1691)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Drukarz - operator maszyn cyfrowych (nr 1691)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1691
OBOWIĄZKI:
Podstawowe obowiązki na stanowisku:- druk na cyfrowych maszynach drukujących- bieżąca obsługa ww. maszyn- kontrola jakościowa drukowanych prac- znajomość oprogramowania do impozycji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: Poligrafia

Wymagania inne:

Wymagania kwalifikacyjne kandydata:- wykształcenie poligraficzne- doświadczenie w pracy na stanowiskach drukarza/operatora maszyn cyfrowych/maszynisty offsetowego lub o podobnym profiluDodatkowe atuty:- doświadczenie przy obsłudze maszyn Konica-Minolta serii bizhub (np. C1060)- praktyczna wiedza z obsługi maszyn poligraficznych- znajomość procesów introligatorskich- znajomość obsługi komputera i programów Corel Draw oraz Photoshop- dobrze widziane prawo jazdy kat. B (czynne)Pożądane predyspozycje:- umiejętność pracy w grupie- zaangażowanie, sumienność i rzetelność- odpowiedzialność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów- dobra organizacja pracy- dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy