Praca: Czynności w zakresie prac prostych produkcji i pakowania(nr 0331)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Czynności w zakresie prac prostych produkcji i pakowania(nr 0331)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0331
OBOWIĄZKI:
wykonywanie różnego rodzaju prac zleconych, realizacja planów produkcyjnych związanych z produkcją maszyn, podzespołów i części składowych, przestrzeganie standardów produkcyjnych, weryfikacja pod względem jakościowym, terminowa realizacja planów, dźwiganie ciężarów.praca na trzy zmiany: 6-14; 14-22; 22-6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi

Wymagania inne:

zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, dokładność w wykonywaniu obowiązków, dobry wzrok, znajomość specyfiki pracy, umiejętność posługiwania się narzędziami, sprawność i siła fizyczna

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy